Saha Betonu Plastik Sehpası, Hasır Çelik Desteği – Steel Mesh Support

saha betonu sehpası uygulaması

yeni nesil saha betonu sehpası (içine beton girebilen tip)

Çelik hasırların altına konulan demir sehpalara artık SON ! bunun yerine uygulamada HIZ ve KOLAYLIK, maliyette EKONOMİ sağlamak isteyenler SMS (steel mesh support – çelik hasır desteği) kullanıyorlar.

Eski usül desteklerde 1 adet demir destek yaklaşık 1m demirden üretilir. Bu da yaklaşık 400gram demir demektir. Demirin artan maliyetlerine karşı yeni nesil plastik sehpalarımızdan kullanarak önemli maliyet avantajı elde edersiniz.

AYRICA bu ürünle hasır demirler aynı kotta sabitlenmiş standartlara uygun bir saha betonu imal etmiş olursunuz.

hasır çeliğin altına yerleştirilen sehpa, plastik destek

Saha betonu sehpası ile hem uygulama son derece kolay, hızlı, ekonomik ve pratik, hem de hasır demir ile beton arası mesafe istenilen ölçüde olur.

ister tek sıra hasır döşeyin isterseniz çift sıra hasır çelik döşeyin bunun altına sadece her 1 m2 için 1 tane plastik sehpa yerleştiriyorsunuz,

NOT: beton kalınlığına göre 10cm veya 15cm yükseklikteki sehpalarımızı istediğinizi kullanabilirsiniz.

İstenilen paspayı oranlarında beton dökümleri için sizin de tercihiniz saha betonu sehpası olsun, hem zaman kaybı yok, hem firesi yok, hem de atık boşa gideni yok.

Daha detaylı bilgi almak ve fiyat talebi için her zaman arayabilir, veya info@armages.com adresimize e-mail atabilirsiniz.

Scroll to Top